Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

Fikircan Baskı ve Reklam Atölyesi olarak hayallerimiz kademe kademe şekillenip kendini ispat ettikten sonra, gerekli yatırımlar yapılarak makina parkurunda dışarıya bağımlılığı bitirdik. Üretim maliyetini etkileyen eksik donanımlarıda bünyemize katarak 2010 yılından beri üretici olarak devam etmekteyiz.

Yurt içi ve Yurt dışı müşteri potansiyelimizin ihtiyaçları doğrultusunda ikinci evreyi tamamladıktan sonra hizmetimize toptan baskı malzemeleri üretimine,satışına ve  ana bayilik anlaşmalarıyla sektördeki diğer meslektaşlarımızında ihtiyaçları doğrultusunda tedariğine başladık.

2015 Yılından bu yana ise asist yaptığımız sektör içi firmalara ve küçük ölçekli kendi imkanlarıyla evinde,ofisinde üretici veya satıcı konumda ki arkadaşlara Ana Bayisi olduğumuz iş ortağımız olan firmalardan baskılı/baskısız ürün tedariği ve yardımcı baskı malzemeleri ile makina tedariği,kurulumu ve teknik servis desteğinede başladık.

Fikircan Baskı Reklam Atölyesi ve Toptan Baskı Malzemeleri olarak şuan da hizmet verdiğimiz iç piyasa taleplerini yeterli düzeye çıkarmak, ürün portföyünü hem son kullanıcıya hem üreticiye açmak için başlayan E-ticaret serüvenimiz www.hediyebaski.com olarak 3. evresine geçmiş bulunmaktadır.

Rızkımızın bir şekilde gayretlerimizle birleşip üretme,büyütme,paylaşma niyetiyle doğru orantılı olarak arttığı şu günlerde sağlam,dürüst,ehil insanlarla çalışmak bizleri, sizlere daha çok yakınlaştırmaktadır.

Fikirlerimizin can bulduğu Fikircan markasıyla işimizi çok severek yaptığımız için sizlerin istifadesine sunulması,kapınıza kadar bir emek ve yılların verdiği heyecanla gelmesi satış yapmaktan daha çok bizleri mutlu etmektedir.

İyi alışverişler dileriz.